Intelligent Diamond Technologies

Демонтаж і вивіз будівельного сміття

Послуги

Демонтаж і вивіз будівельного сміття

Завершальний етап демонтажу – ліквідація будівельного сміття – не така проста задача, як здається на перший погляд. Залишки демонтованих конструкцій необхідно зібрати і упакувати в сміттєві мішки, перенести і завантажити в кузов вантажного транспорту, а після – вивезти в спеціально для цього призначене місце для подальшої утилізації.

Як виконується транспортування цільних елементів, наприклад, якщо планується майбутнє їх використання? Для того, щоб зафіксувати вирізаний елемент бетону, він закріплюється електротельфером, що дає змогу втримати вирізану частину, а потім здійснити його опускання чи піднімання. Здійснюється вирізання. Вирізані елементи перевозяться роклою ближче до виходу, де здійснюється завантаження маніпулятором в кузов вантажного транспорту. По посиланню ви можете подивитись відео про цей етап наших робіт.

Стрімкий розвиток будівельної галузі в Україні супроводжується щоденним вирізанням сотень тонн залізобетону щодня. Цей залізобетон перетворюється в будівельне сміття, яке необхідно швидко вивезти. Ми ж бачимо в цьому будівельний матеріал та пропонуємо не шкодити навколишньому середовищу і використовувати вирізаний бетон в корисних цілях, наприклад, якщо ви будуєте фундамент під будинок… детальніше про це у відео.

Ціни