Intelligent Diamond Technologies

Алмазне свердління

Послуги

Алмазне свердління

Алмазне буріння (свердління) бетону проводиться алмазними коронками – порожніми сталевими циліндрами різних діаметрів з напаяними алмазними ріжучими сегментами на торці. Бурильний апарат закріплюється на станині, яка, в свою чергу, кріпиться до стіни або до підлоги за допомогою анкера.

Під час буріння в алмазну коронку під тиском подається вода, яка охолоджує сегменти від температурного тертя. У випадках, коли необхідно уникнути розтікання води, застосовується водяний колектор з підключеним універсальним пилососом. Технологія алмазного буріння дозволяє бурити отвори в залізобетоні, бетоні, цеглі та ін. будівельних матеріалів впритул до стін, підлоги, стелі, під кутом і на велику глибину. Навіть при бурінні сильно армованого бетону виходять ідеально рівні «відшліфовані» отвори точно необхідного діаметра. Якщо необхідно бурити отвори великої довжини, використовують подовжувачі бурових коронок. Подовжувачі призначені для подовження ротора установки алмазного буріння в разі, якщо довжини коронки недостатньо (стандартна довжина алмазної коронки становить 40-50 см в залежності від виробника). Завдяки можливості застосування подовжувачів до алмазних коронок, глибина буріння може досягати декількох метрів.

Свердління отворів великої глибини може проводитися як в підлозі і перекриттях (вертикальне), так і в горизонтальній площині-в стінах, фундаментах та ін.

Ціни